ekc yapı site loader
Mobil Hızlı Ara: 0532 440 30 40

Köşe Taşı Nedir

Köşe taşı; bina ve yapıların köşe kısmında yer alan, iki duvar köşesini birbirine bağlayan yapı malzemeleri olarak bilinmektedir. Köşe taşları son zamanlarda daha çok estetik görüntü sağlamak adına kullanılmaktadır. Binanızın dekorasyonu tamamlamak için de köşe taşları kullanılmaktadır. Köşe Taşı Nedir? diye sorulduğunda, cevabı elbette bu kadarla kalmamaktadır. Bina için süsleme görevini de üstlenen köşe taşlarının aynı zamanda ses ve ısı yalıtımı gibi birçok faydası da mevcuttur.

Köşe taşının içerisinde kullanılan maddelerin kalitesine göre ses ve ısı yalıtım oranı değişmektedir. Fiyatları da kullanılan malzemenin türüne göre değişiklik göstermektedir. Birçok çeşidi olan köşe taşlarının; kolayca hazırlanan ve zahmetsiz mantolananları, günümüzde ne çok tercih edilenler arasında yer almaktadır. Ekonomik, son derece pratik ve hafif malzemeden üretilen köşe taşları; binalarınız için hoş bir görünüm oluşturmaktadır.

Dekoratif Köşe Taşları

Dekoratif köşe taşları olarak adlandırdığımız bu taşlar, binalarımızı güzelleştirmeye yarayan taşlardır. Mimarı ve görsel açıdan, yaşam alanlarınız da muhteşem bir görsellik sunan köşe taşlarının çok fazla çeşidi bulunmaktadır. Bu model ve çeşitleri, köşe taşlarının kullanıldığı yere ve içerisinde bulunan yapı malzemelerine göre değişiklik göstermektedir. Sizde binanız için gözünüze ve ruhunuza en iyi gelen köşe taşı modelini seçip, en doğru şekilde konumlandırabilirsiniz. Az bir maliyetle binanızın görselliğinde izinizi bırakırken, ısı ve ses yalıtımı sayesinde de tasarruf edebilirsiniz. Köşe taşı söve ve bina köşe taşı söve modellerimizden birini mutlaka beğeneceksiniz.

Dekoratif Köşe Taşı Modelleri

Dekoratif Köşe Taşları ve Modelleri Nelerdir? Dekoratif köşe taşları çeşitleri, köşe taşının kullanıldığı yerlere göre çeşitlilik göstermektedir. Binanın içine ve dışına göre ikiye ayrılan bu modeller, şekline göre de sınıflandırılmaktadır. Dış cephe köşe taşları; mantolama yapılan köşe taşları ve köşe elemanları dış cepheye uygun üretildikleri için dayanıklılıkları fazladır. Aynı zamanda içerisinde kendi kendini temizleyen özellikte malzemeler bulunduğu için zamanla kirlenme sorunu da bulunmamaktadır. Köşe taşları; söve, kilit taşı, kat silmesi gibi yapılarla dış cephede de görsel açıdan zenginlik oluşturmaktadır. Dekoratif köşe taşlarının fiyatları, seçtiğiniz malzeme yapısının yanı sıra, kullanılan ölçüye göre de belirlenmektedir. Köşe taşlarıyla hem evinize şıklık katın hem de büyük ölçüde tasarruf sağlayın.

İkea, Koçtaş Bauhaus gibi firmalarda satılan köşe taşı seçeneklerinden daha fazlasını bizde bulacaksınız. Hem daha kaliteli hem de daha uygun fiyata köşe taşı satın alabilirsiniz.

Köşe Taşı Uygulama Firması EKC YAPI

“Isı Yalıtımı Ülke Kazanımı” mottosu ile adından sıkça söz ettiren EKC YAPI bölgesinin lider ısı yalıtım mantolama firmalarından biridir. Özellikle de dış cephe mantolama konusunda uzmanlığı bilinen firmamız İstanbul’da dekoratif köşe taşı uygulamaları da yapmaktadır. Mantolama firmaları arasında hızlı ve estetik çözümler üreten kurumsal firmayız. Dekoratif köşe taşı tedarik alanında geniş ürün seçeneğimiz var. Dekoratif köşe taşı uygulama alanında faaliyetleri ve uygulamaları ile her zaman tercih edilen firma olmayı başarmıştır. Mantolama hizmeti sayesinde hem tasarruf edecek hem de hayatınızı yenileyecek bir ortama kavuşmuş olacaksınız. Bizlere ulaşmak için 0216 383 85 08 ve 0532 440 30 40 numaralı telefonları arayabilirsiniz. Dilerseniz info@ekcyapi.net adresine mail atarak bizlere destek talebi açabilir ya da merak ettiğiniz konuda bilgi alabilirsiniz. Isı yalıtım ve mantolama firmaları arasında lider olmak bizlere gurur vermektedir. Dekoratif köşe taşı satın almak için ya da uygulama yaptırmak için hemen bize ulaşın.


İLETİŞİM

Copyright © 2015 EKC Yapı

Altayçeşme mh. Palmiye Sok. No:8/B MALTEPE/İSTANBUL