ekc yapı site loader
Mobil Hızlı Ara: 0532 440 30 40

PVC & Alüminyum Damlalık Nedir?

Dekoratif olarak sıkça kullanılan alüminyum damlalıklar ile evinize, ofisinize veya iş yerine haraketlilik katabilirsiniz. Dekorasyon hayatımızı daha güzel daha kullanışlı bir hale getirmek amacıyla sık sık kullanılmaktadır. Dekorasyon severler ihtiyaçları olan damlalıkları da dekoratif şekilde seçerek yaşadıkları, gördükleri ortamı daha da güzelleştirmek için çabalamaktadırlar.

PVC & Alüminyum Damlalık Nedir?

Yağmur sularının güvenli bir şekilde çatınızdan uzaklaştırılması, çatınıza alt konstriksüyonu zarar görmesi engellenmiş olur. 2,5 metre uzunluğa sahip olan PVC damlalık profilidir. Kullanım alanı olarak pencere ve kapı gibi veya bina boşluklarının üst kısımları için kullanılmaktadır. PVC & Alüminyum Damlalık nedir sorusunun cevabı olarak kısaca mantolama işleminde kullanılır diyebiliriz. Temel hedef olarak su tahliyesinde yardım amaçlı kullanılır.

Damlalık Modelleri Nelerdir?

Damlalık modelleri kullanım alanına göre değişiklik göstermektedir. Damlalık modelleri nelerdir sorusunun cevabı için ilk olarak ihtiyacınız olan alana göre seçimler yapmalısınız.

Tezgâh altı su damlalık mutfak da evye giderlerinin ya da banyo lavabo giderleri altında kalmış olan dolap yüzeylerini, olabilecek su sızıntılarını, nemden veya kire karşı zarar görmemesini sağlamak amacı ile kullanılır. Çeşitli kullanım alanlarına göre damlalık modelleri değişiklik göstermektedir. İhtiyacınız olan damlalığa göre ve seçtiğiniz modele göre damlalık fiyatları değişiklik göstermektedir.

Dekoratif Damlalık Nelerdir?

Damlalık işlemi mantolama da sıkça kullanılmaktadır. Dekoratif damlalık seçebilmek için ilk olarak mantolama yaptırmalısınız. Mantolama yaptırmak 7 aşamadan oluşur. Mantolama mevsim koşullarına uygun olarak binalar ve yapılarda içeride bulunan ısının dışarı çıkmasını önlemek, dışarıda bulunan havanın içeri girmesine olanak sağlayacak ısı yalıtım sistemidir. Evimiz için yapacağınız dekorasyon işlemlerine binanızı dekoratif bir şekilde mantolama yaparak başlayabilirsiniz. Mantolama işleminde son adımda çimentolu harç bir mala yardımı sayesinde son kat dekoratif kaplamalar estetik bir görünüme kavuşacak şekilde uygulanır. Mantolama işlemi bittikten sonra dekoratif damlalık nelerdir seçeneklerinden istediğiniz dekorasyonu yapabilirsiniz. Dekoratif damlalık fiyatları değişiklik göstermektedir. Binanızın veya yapınızın büyüklüğü, kat sayısı vb. gibi faktörler bu değişikliklerde rol oynamaktadır. Dekoratif damlalık modellerini kaliteli bir şekilde seçerek uzun süreler memnun bir şekilde kullanabilirsiniz.

 

 

“Isı Yalıtımı Ülke Kazanımı” mottosu ile hizmet veren EKC YAPI Türkiye’de lider ısı yalıtım mantolama firmaları arasında tercih edilen popüler bir firmadır. Geniş ürün yelpazesinde yer alan Pvc alüminyum damlalık ürünleri kullanıcılar tarafından çok beğenilmektedir. Mantolama konusunda destek için tercih edile bir üründür ve EKC YAPI bu konuda geniş uygulama çeşidi sunar. Son teknoloji ekipmanlar ile binanıza farklı tasarımlar hazırlar. Binanızın çevre koşullarına istinaden peyzaj ve görüntü kapsamında Pvc alüminyum damlalık özel bir uygulama çeşididir. EKC YAPI sonunda da sizlere istediğiniz tasarımı hazırlayacaktır. Isı yalıtım & mantolama firmaları arasında hızlı ve estetik Pvc alüminyum damlalık çözümler üreten kurumsal firmayız. Pvc alüminyum damlalık fiyatları konusunda İstanbul’daki Pvc alüminyum damlalık ve ölçülerini en hızlı üreten firmayız. M2 fiyatlarını araştırıyorsanız öncelikle bizi arayın ve kullanmak istediğiniz yere uygun çalışma yapabiliriz. Pvc alüminyum damlalık konusunda ve uygulamalarında her zaman tercih edilen firmalardan biri olmuştur. Pvc alüminyum damlalık ve uygulama hizmeti sayesinde hem tasarruf edecek hem de hayatınızı yenileyecek bir ortama kavuşmuş olursunuz. Bizlere ulaşmak için 0216 383 85 08 ve 0532 440 30 40 numaralı telefonları arayabilirsiniz. Dilerseniz info@ekcyapi.net adresine mail atarak bizlere destek talebi açabilir ya da merak ettiğiniz konuda bilgi alabilirsiniz. Isı yalıtım ve mantolama firmaları arasında lider olmak bizlere gurur vermektedir. Pvc alüminyum damlalık hizmeti almak için hemen bize ulaşın. Ücretsiz keşif sonrası hızlıca sizlere sunum için hazırlıklara başlayalım. Isı yalıtım ve mantolama öncesi yapılan Pvc alüminyum damlalık 3d proje renklendirmesi ile binanızın yeni görüntüsü hakkında fikir sahibi olursunuz.


İLETİŞİM

Copyright © 2015 EKC Yapı

Altayçeşme mh. Palmiye Sok. No:8/B MALTEPE/İSTANBUL