ekc yapı site loader
Mobil Hızlı Ara: 0532 440 30 40

Yalı Baskı Nedir?

Artan enerji tüketimi ve maliyetleri sebebiyle insanlar ısı yalıtımına oldukça fazla rağbet göstermeye başlamıştır. Bu nedenden dolayı ısı kayıplarını en aza indirmek ve de ısı yalıtımından tasarruf sağlamak amacıyla yalı baskı yöntemi uygulanmaktadır. Yalı baskı nedir? sorusu bu nedenden dolayı en çok merak edilen konular arasında yer almaktadır. Yalı baskı bina dışına uygulanan mantolama ve ısı yalıtımı işlemi sonrasında ortaya çıkan kötü görüntüyü en aza indirmek amacıyla tasarlanmış baskı tekniğidir. Uygulandığı binalara şık bir dış görünüm sunmaktadır. Bu baskıların bir diğer adı ise Siding baskıdır. Bu baskılar soğuk, sıcak ve suya karşı oldukça dayanıklı bir malzemedir. Yalı baskı malzemeleri genel olarak strafor polistren köpük adı verilen maddeden üretilmektedir. Bu malzemeler dilendiğinde farklı renklerde boyanabilmektedir. Bu yapı malzemeleri çok hafif maddelerden üretilmiş olduğundan dolayı çok kolay taşınabilmekte ve kolayca uygulanabilmektedir.

Yalı Baskı ve Dekoratif Yalı Baskı Modelleri Nelerdir?

 Dekoratif yalı baskı ve yalı baskı modelleri nelerdir? diye merak edenler için bu ürünler yalı baskı yapı malzemesinin birbirinden farklı desenlerde ve renklerde üretilmesi işlemidir. Özellikle dekorasyon konusunda bu ürünler son derece faydalıdır. Sunduğu şık görüntü ve sahip olduğu tasarım uygulandığı duvara güzel bir görünüm sunmaktadır. Yalı baskıları birbirinden farklı kaplamalar ile kaplanarak satışa sunulmaktadır. Mermer, tuğla, seramik, lambri, granit ve ahşap görünüm bu kaplamalardan bazılarıdır. Tüm kaplama işlemi uygulanmış yalı baskıları kolay bir şekilde hazırlanarak yapılarda kolayca uygulanmaktadır. Bu yapı malzemeleri günümüzde hızla uygulaması artan ürünler arasında yer almaktadır. Bu kaplamalar dışında alüminyum, fiber, kompozit ve xps gibi kaplama uygulamaları da bulunmaktadır. Yalı baskı modelleri, lambiri, ahşap ürünler ve bunlarım m2 fiyatı ve modellerini sizlere en hızlı şekilde sunarız.

 Dekoratif yalı baskı ve yalı baskı modelleri nelerdir? diye merak edenler için bu modellerin uygulanması işlemi de ayrıca oldukça kolaydır. Önemli olan uygulanacak binaya en uygun olan renk ve desende üretilmiş yalı baskı malzemesinin seçilmesi işlemidir. Çünkü bir binanın sahip olduğu dış görüntüsü o bina hakkında insanlara pek çok konuda fikir vermektedir. Bu nedenle yalı baskı ve modelleri konusu oldukça önemlidir. Yalı baskı kaplama ve lambiri fiyatları konusunda sizlere en uygun seçenekleri sunacağımızdan emin olabilirsiniz.

“Isı Yalıtımı Ülke Kazanımı” mottosu ile yola çıkmış EKC YAPI Türkiye’de lider ısı yalıtım mantolama firmaları içerisinde önemli bir konumdadır. Geniş ürün yelpazesinde yer alan yalı baskı ürünleri kullanıcılar tarafından çok beğenilmektedir. Mantolama konusunda destek için tercih edile bir üründür ve EKC YAPI bu konuda geniş uygulama çeşidi sunar. Son teknoloji ekipmanlar ile binanıza farklı tasarımlar hazırlar. Binanızın çevre koşullarına istinaden peyzaj ve görüntü kapsamında yalı baskı mantolama özel bir uygulama çeşididir. EKC YAPI sonunda da sizlere istediğiniz tasarımı hazırlayacaktır. Isı yalıtım & mantolama firmaları arasında hızlı ve estetik yalı baskı çözümler üreten kurumsal firmayız. Yalı baskı mantolama ve kaplama konusunda ve uygulamalarında her zaman tercih edilen firmalardan biri olmuştur. Yalı baskı mantolama ve kaplama hizmeti sayesinde hem tasarruf edecek hem de hayatınızı yenileyecek bir ortama kavuşmuş olursunuz. Bizlere ulaşmak için 0216 383 85 08 ve 0532 440 30 40 numaralı telefonları arayabilirsiniz. Dilerseniz info@ekcyapi.net adresine mail atarak bizlere destek talebi açabilir ya da merak ettiğiniz konuda bilgi alabilirsiniz. Isı yalıtım ve mantolama firmaları arasında lider olmak bizlere gurur vermektedir. Yalı baskı mantolama ve kaplama hizmeti almak için hemen bize ulaşın. Ücretsiz keşif sonrası hızlıca sizlere sunum için hazırlıklara başlayalım. Mantolama öncesi yapılan 3d proje renklendirmesi ile binanızın yeni görüntüsü hakkında fikir sahibi olursunuz.

 


İLETİŞİM

Copyright © 2015 EKC Yapı

Altayçeşme mh. Palmiye Sok. No:8/B MALTEPE/İSTANBUL