ekc yapı site loader

Hakkımızda Şirket Politikamız

Isı Yalıtım Mantolama ekibi olarak 2015 yılının Kasım ayında faaliyete başladık. Piyasadaki artan talebi karşılama noktasında harekete geçerken kaliteli ürünü, uygun fiyata müşterilerimizle buluşturmayı amaçladık. Bu çıkış noktamızdan taviz vermeden ürün ve hizmetlerimize her geçen gün yenilerini ekliyor ve Türkiye’nin tüm illerine hizmet verecek şekilde dağıtım, satış ve bayi kanallarımızı genişletmeye devam ediyoruz.
ekc yapı
Ülkemizin imalat noktasında da dışa bağımlılığını azaltmak ve milli sermayeye katkıda bulunmak amacıyla ihtiyaç duyduğumuz tam mamul, yarı mamul ve hammaddeleri yurt içindeki tedarikçilerden alıyoruz ve ülkemizde ısı yalıtım endüstrisini geliştirme noktasında etkileşim halinde olduğumuz diğer tüm işlemelere katkıda bulunuyoruz.
Büyürken hem ülkemize, hem ülkemizdeki işletmelere hem de müşterilerimize destek olmayı ve artı değer yaratmayı hedeflemekteyiz.

Misyon & Vizyon

Misyonumuz: Isı yalıtım endüstrisinde büyürken ülkemiz ekonomisine katkıda bulunmak ve faaliyet gösterdiğimiz alanda uluslararası arenada Türkiye’yi başarılı bir şekilde temsil etmek.


Vizyonumuz: Yüksek müşteri memnuniyetinden taviz vermeden Türkiye’nin ısı yalıtım endüstrisinde en büyük firması olmak ve Dünya’ya açılmak.

Çatı Bakım Onarım
İLETİŞİM

Copyright © 2015 EKC Yapı

Altayçeşme mh. Palmiye Sok. No:8/B MALTEPE/İSTANBUL